Πωλείται - Μονοκατοικία 215 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα
280 000 €
1302 €/m²
Property 43250 photo 1
Property 43250 photo 2
Property 43250 photo 3
Property 43250 photo 4
Property 43250 photo 5
Property 43250 photo 6
  • κωδικος αντικειμενου 43250
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 215 m²
  • Έκταση οικοπέδου 294 m²
  • Περιοχή Larnaka
  • Τοποθεσία Λάρνακα (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 215 τ.μ στη Λάρνακα. Το ισόγειο αποτελείται από σαλόνι, μία κουζίνα, ένα WC, μία αποθήκη. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαράζ, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία