Πωλείται - Γη 750 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Κατερίνη
Κατόπιν ζήτησης
Property 42672 photo 1
Property 42672 photo 2
Property 42672 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 8
  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 750 μ² στην Πιερία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 450 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
67 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57394
  • Εμβαδόν 1894 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
50 050 € 104 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57430
  • Εμβαδόν 478 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
22 750 € 91 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57431
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
1 000 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57460
  • Εμβαδόν 9280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
92 000 € 115 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57570
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
40 000 € 35 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57745
  • Εμβαδόν 472 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13500 m
Πωλείται
33 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57799
  • Εμβαδόν 875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 860 m
Πωλείται
105 000 € 262 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57800
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
17 500 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57819
  • Εμβαδόν 3200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
110 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57828
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο