Πωλείται - Διαμέρισμα 110 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας Ζωγράφου
270 000 €
2455 €/m²
Property 42639 photo 1
Property 42639 photo 2
Property 42639 photo 3
Property 42639 photo 4
Property 42639 photo 5
Property 42639 photo 6
Property 42639 photo 7
Property 42639 photo 8
Property 42639 photo 9
Property 42639 photo 10
Property 42639 photo 11
Property 42639 photo 12
Property 42639 photo 13
Property 42639 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1976
  • Έτος ανακαίνισης: 1990
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 7800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 4 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 110 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, 2 μπάνια. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, ανελκυστήρα.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Ζωγράφου

Τοποθεσία