Πωλείται - Διαμέρισμα 592 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41446 photo 1
Property 41446 photo 2
Property 41446 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41446
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 592 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
580 000 € 6304 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33758
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33840
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
911 000 € 846 000 € 3990 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33867
  • Εμβαδόν 212 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 400 000 € 14285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33894
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
4 500 000 € 14285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33907
  • Εμβαδόν 315 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
500 000 € 420 000 € 7000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33911
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
490 000 € 5568 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34202
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
2 500 000 € 8305 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34233
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 125 000 € 5952 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34282
  • Εμβαδόν 189 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
499 000 € 2901 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35205
  • Εμβαδόν 172 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο