Πωλείται - Διαμέρισμα 174 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41440 photo 1
Property 41440 photo 2
Property 41440 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41440
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 174 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
335 611 € 6991 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49736
  • Εμβαδόν 48 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
1 430 286 € 7815 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49737
  • Εμβαδόν 183 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
530 622 € 4279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49738
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
410 000 € 3082 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49789
  • Εμβαδόν 133 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
577 000 € 4507 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50002
  • Εμβαδόν 128 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
3 600 000 € 11612 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50033
  • Εμβαδόν 310 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
246 000 € 3514 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50453
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
620 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50523
  • Εμβαδόν 155 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
877 000 € 2884 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50531
  • Εμβαδόν 304 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
520 000 € 5200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50616
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο