Πωλείται - Διαμέρισμα 168 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41437 photo 1
Property 41437 photo 2
Property 41437 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41437
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
1 031 000 € 6403 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42230
  • Εμβαδόν 161 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42255
  • Εμβαδόν 181 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
370 000 € 3700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42256
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
480 000 € 3692 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42258
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
550 000 € 11224 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42315
  • Εμβαδόν 49 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
735 000 € 8546 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42316
  • Εμβαδόν 86 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
775 000 € 9011 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42318
  • Εμβαδόν 86 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
785 000 € 10466 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42319
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
370 000 € 3814 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42384
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
650 000 € 3714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42405
  • Εμβαδόν 175 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο