Πωλείται - Διαμέρισμα 168 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41433 photo 1
Property 41433 photo 2
Property 41433 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41433
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
650 250 € 4515 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56122
  • Εμβαδόν 144 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 250 000 € 8680 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56357
  • Εμβαδόν 144 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
495 000 € 7734 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56452
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
730 000 € 7525 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56457
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
890 000 € 7235 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56458
  • Εμβαδόν 123 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 300 000 € 3651 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56476
  • Εμβαδόν 356 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
440 000 € 4888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56483
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
580 000 € 4873 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56484
  • Εμβαδόν 119 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
523 000 € 3463 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56549
  • Εμβαδόν 151 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
230 000 € 3965 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56555
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο