Πωλείται - Διαμέρισμα 174 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41424 photo 1
Property 41424 photo 2
Property 41424 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41424
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 174 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
1 540 000 € 11323 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47030
  • Εμβαδόν 136 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 300 000 € 4814 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47031
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
280 000 € 4375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47061
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
236 000 € 2712 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48367
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
480 000 € 3636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48572
  • Εμβαδόν 132 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
925 000 € 4625 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48660
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
390 000 € 4193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48787
  • Εμβαδόν 93 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
430 000 € 5058 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48791
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
230 000 € 2395 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48889
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 2873 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48935
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο