Πωλείται - Διαμέρισμα 119 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41419 photo 1
Property 41419 photo 2
Property 41419 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41419
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 119 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
230 000 € 2395 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48889
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 2873 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48935
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
690 000 € 4285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48936
  • Εμβαδόν 161 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
400 000 € 2877 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48944
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 200 000 € 7317 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48950
  • Εμβαδόν 164 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
340 000 € 5862 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49048
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
574 000 € 5917 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49050
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 357 000 € 7935 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49051
  • Εμβαδόν 171 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
550 000 € 3416 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49253
  • Εμβαδόν 161 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
600 000 € 6382 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49491
  • Εμβαδόν 94 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο