Πωλείται - Διαμέρισμα 121 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41408 photo 1
Property 41408 photo 2
Property 41408 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41408
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 121 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
530 000 € 1992 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51952
  • Εμβαδόν 266 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
326 000 € 2295 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51953
  • Εμβαδόν 142 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 700 000 € 6028 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52044
  • Εμβαδόν 282 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
297 500 € 2458 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52049
  • Εμβαδόν 121 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 3289 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52050
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
345 000 € 2574 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52058
  • Εμβαδόν 134 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
480 000 € 2944 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52060
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
460 000 € 5168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52061
  • Εμβαδόν 89 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
385 000 € 2916 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52072
  • Εμβαδόν 132 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
725 000 € 3961 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52248
  • Εμβαδόν 183 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο