Πωλείται - Διαμέρισμα 81 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41394 photo 1
Property 41394 photo 2
Property 41394 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41394
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 81 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
650 000 € 7558 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32708
  • Εμβαδόν 86 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
4 390 000 € 12507 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32903
  • Εμβαδόν 351 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
635 000 € 3023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32998
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
840 000 € 9333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33330
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
475 000 € 3861 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33353
  • Εμβαδόν 123 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
480 000 € 7500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33723
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
580 000 € 6304 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33758
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33840
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
911 000 € 846 000 € 3990 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33867
  • Εμβαδόν 212 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 400 000 € 14285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33894
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο