Πωλείται - Διαμέρισμα 135 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41373 photo 1
Property 41373 photo 2
Property 41373 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 41373
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
890 000 € 2479 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42415
  • Εμβαδόν 359 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
708 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 42422
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
730 000 € 4478 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42489
  • Εμβαδόν 163 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42721
  • Εμβαδόν 241 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
2 200 000 € 14666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42950
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Ενοίκιαση
από 3 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42953
  • Εμβαδόν 103 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Ενοίκιαση
από 4 500 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42954
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Ενοίκιαση
από 5 500 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42955
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 000 000 € 14705 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43628
  • Εμβαδόν 136 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
1 380 000 € 12545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43651
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο