Πωλείται - Μεζονέτα 270 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι Μίκρα Πλαγιάρι
265 000 €
981 €/m²
Property 39862 photo 1
Property 39862 photo 2
Property 39862 photo 3
Property 39862 photo 4
Property 39862 photo 5
Property 39862 photo 6
Property 39862 photo 7
Property 39862 photo 8
Property 39862 photo 9
Property 39862 photo 10
Property 39862 photo 11
Property 39862 photo 12
Property 39862 photo 13
Property 39862 photo 14
Property 39862 photo 15
Property 39862 photo 16
Property 39862 photo 17
Property 39862 photo 18
Property 39862 photo 19

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2009
  • Αριθμός δωματίων: 7
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 270 τ.μ στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Η μεζονέτα αποτελείται από 3 επίπεδα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα ντούζ. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα WC. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει θέα στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.Διαθέτει έπιπλα, θέρμανση.

Το ακινητο πωλειται στην κατασταση που βρισκεται

Τοποθεσία