270 000 €
1534 €/m²
Property 59806 photo 1
Property 59806 photo 2
Property 59806 photo 3
Property 59806 photo 4
Property 59806 photo 5
Property 59806 photo 6
Property 59806 photo 7
Property 59806 photo 8
Property 59806 photo 9
Property 59806 photo 10
Property 59806 photo 11
Property 59806 photo 12
Property 59806 photo 13
Property 59806 photo 14
Property 59806 photo 15
Property 59806 photo 16
Property 59806 photo 17
Property 59806 photo 18
Property 59806 photo 19
Property 59806 photo 20

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2010
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 12000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 176 τ.μ στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Η μεζονέτα αποτελείται από 3 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από σαλόνι, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Ο 1ος όροφος αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 2ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια με ντούζ. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στο βουνό.Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία