Πωλείται - Διαμέρισμα 235 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι Μίκρα Τρίλοφο
300 000 €
1277 €/m²
Property 38880 photo 1
Property 38880 photo 2
Property 38880 photo 3
Property 38880 photo 4
Property 38880 photo 5
Property 38880 photo 6
Property 38880 photo 7
Property 38880 photo 8
Property 38880 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1995
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 235 τ.μ στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, 3 μπάνια. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, θέρμανση.

Τοποθεσία