Πωλείται - Επιχείρηση 120 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Σκάλα Φούρκας
Κατόπιν ζήτησης
Property 3857 photo 1
Property 3857 photo 2
Property 3857 photo 3
Property 3857 photo 4
Property 3857 photo 5
Property 3857 photo 6
Property 3857 photo 7
Property 3857 photo 8
Property 3857 photo 9
Property 3857 photo 10
Property 3857 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 85 χλμ

Πωλείται
1 000 000 € 909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32989
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
10 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 58517
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
430 000 € 1472 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26675
  • Εμβαδόν 292 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
37 000 € 1088 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56385
  • Εμβαδόν 34 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
600 000 € 320 000 € 1185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11699
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
190 000 € 170 000 € 283 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45092
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
250 000 € 1785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2480
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
290 000 € 1450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31296
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
10 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 58513
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
60 000 € 55 000 € 550 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28698
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 1

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο