Πωλείται - Επιχείρηση 140 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα
250 000 €
1786 €/m²
Property 2480 photo 1
Property 2480 photo 2
Property 2480 photo 3
Property 2480 photo 4
Property 2480 photo 5
Property 2480 photo 6
Property 2480 photo 7
Property 2480 photo 8
Property 2480 photo 9
Property 2480 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Παραλία: песчаный
  • Άλλες παροχές: столики, стулья, бар
  • Απόσταση από θάλασσα: 1400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 71 χλμ

Πωλείται
250 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22583
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 45 m
Πωλείται
320 000 € 280 000 € 1166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10134
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3900 m
Πωλείται
320 000 € 769 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5087
  • Εμβαδόν 416 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Προτεινόμενo Πωλείται
296 000 € 2446 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58508
  • Εμβαδόν 121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
290 000 € 1450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31296
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Προτεινόμενo Πωλείται
277 000 € 2451 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58509
  • Εμβαδόν 113 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
300 000 € 1153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43367
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
280 000 € 280 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25877
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
250 000 € 1785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2480
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο