Πωλείται - Ξενοδοχείο 585 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Κατερίνη
Κατόπιν ζήτησης
Property 38556 photo 1
Property 38556 photo 2
Property 38556 photo 3
Property 38556 photo 4
Property 38556 photo 5
Property 38556 photo 6
Property 38556 photo 7
Property 38556 photo 8
Property 38556 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2020
  • Αριθμός δωματίων: 20
  • Απόσταση από θάλασσα: 650 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 85 χλμ

Πωλείται
1 000 000 € 1298 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42650
  • Εμβαδόν 770 m²
  • Αριθμός δωματίων 25
Πωλείται
2 600 000 € 2363 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42939
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Αριθμός δωματίων 28
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 42940
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Αριθμός δωματίων 28
Πωλείται
1 200 000 € 1438 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43399
  • Εμβαδόν 834 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Πωλείται
700 000 € 1080 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45330
  • Εμβαδόν 648 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Πωλείται
700 000 € 2058 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45519
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
880 000 € 977 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49914
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Αριθμός δωματίων 23
Πωλείται
2 200 000 € 1349 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50077
  • Εμβαδόν 1630 m²
  • Αριθμός δωματίων 50
Πωλείται
650 000 € 928 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50967
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Αριθμός δωματίων 16
Πωλείται
1 500 000 € 1829 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51206
  • Εμβαδόν 820 m²
  • Αριθμός δωματίων 28

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο