Πωλείται - Γη 500 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Σιθωνία
120 000 €
240 €/m²
Property 38291 photo 1
Property 38291 photo 2
Property 38291 photo 3
Property 38291 photo 4
Property 38291 photo 5
Property 38291 photo 6
Property 38291 photo 7
Property 38291 photo 8
Property 38291 photo 9
Property 38291 photo 10
Property 38291 photo 11
Property 38291 photo 12
Property 38291 photo 13
Property 38291 photo 14
Property 38291 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 140 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 500 μ² στη Σιθωνία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 120 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 57991
  • Εμβαδόν 331 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
110 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59063
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
160 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59066
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
100 000 € 126 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59551
  • Εμβαδόν 792 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
170 000 € 150 000 € 46 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59908
  • Εμβαδόν 3208 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 320 m
Πωλείται
120 000 € 99 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59910
  • Εμβαδόν 1206 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
140 000 € 155 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59995
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
160 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60199
  • Εμβαδόν 4553 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 610 m
Πωλείται
150 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60310
  • Εμβαδόν 2233 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
100 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60492
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο