επωληθη

Πωλείται - Μονοκατοικία 180 μ² στη Χαλκιδική

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική
Κατόπιν ζήτησης
Property 37993 photo 1
Property 37993 photo 2
Property 37993 photo 3
Property 37993 photo 4
Property 37993 photo 5
Property 37993 photo 6
Property 37993 photo 7
Property 37993 photo 8
Property 37993 photo 9
Property 37993 photo 10
Property 37993 photo 11
Property 37993 photo 12
Property 37993 photo 13
Property 37993 photo 14
Property 37993 photo 15
Property 37993 photo 16
Property 37993 photo 17
Property 37993 photo 18
Property 37993 photo 19
Property 37993 photo 20
Property 37993 photo 21
Property 37993 photo 22
Property 37993 photo 23
Property 37993 photo 24
Property 37993 photo 25
Property 37993 photo 26
Property 37993 photo 27
Property 37993 photo 28
Property 37993 photo 29
  • κωδικος αντικειμενου 37993
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Έκταση οικοπέδου 50 m²
  • Περιοχή Χαλκιδική
  • Τοποθεσία Χαλκιδική (Μακεδονία)
  • Αριθμός δωματίων 8

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2012
  • Αριθμός δωματίων: 8
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 40 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται 3-όροφη μονοκατοικία έκτασης 180 τ.μ στη Χαλκιδική. Το ημιυπόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι. Το ισόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα.

Αποτελείται από 3 ξεχωριστά διαμερίσματα.

Πωλείται
485 000 € 340 000 € 2344 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11646
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
240 000 € 1777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2593
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
135 000 € 1080 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61353
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
750 000 € 2604 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62149
  • Εμβαδόν 288 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3 m
Πωλείται
320 000 € 1333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26673
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
800 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31911
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
330 000 € 1833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31811
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
265 000 € 2572 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22348
  • Εμβαδόν 103 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
210 000 € 3230 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65938
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
153 000 € 1390 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63812
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο