165 000 €
1375 €/m²
Property 36811 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 9900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 4 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 120 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα WC, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει διάταξη γωνίας. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στο Γουδί.

Τοποθεσία