επωληθη

Πωλείται - Διώροφο διαμέρισμα 147 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Βούλα
Κατόπιν ζήτησης
Property 33551 photo 1
Property 33551 photo 2
Property 33551 photo 3
Property 33551 photo 4
Property 33551 photo 5
Property 33551 photo 6
Property 33551 photo 7
Property 33551 photo 8
Property 33551 photo 9
Property 33551 photo 10
Property 33551 photo 11
Property 33551 photo 12
Property 33551 photo 13
Property 33551 photo 14
Property 33551 photo 15
Property 33551 photo 16
Property 33551 photo 17
Property 33551 photo 18
Property 33551 photo 19

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2013
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διώροφο διαμέρισμα έκτασης 147 τ.μ στην Αθήνα. Το διώροφο διαμέρισμα αποτελείται από 2 επίπεδα. Ο 2ος όροφος αποτελείται από σαλόνι, μία κουζίνα, ένα WC. Ο 3ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια. Το διώροφο διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, γκαράζ, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
475 000 € 3442 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51878
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
660 000 € 2163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53093
  • Εμβαδόν 305 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
185 000 € 1581 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54840
  • Εμβαδόν 117 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 850 000 € 11858 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56115
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 100 000 € 11731 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56258
  • Εμβαδόν 179 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 100 000 € 13207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56289
  • Εμβαδόν 159 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
861 000 € 5250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56580
  • Εμβαδόν 164 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
893 000 € 5222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56584
  • Εμβαδόν 171 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
190 000 € 1496 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57223
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
310 000 € 2296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57298
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο