Property 32627 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2000 μ² στην Αττική.

Πωλείται
170 000 € 272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26933
  • Εμβαδόν 625 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
170 000 € 361 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26934
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
180 000 € 300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29210
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
165 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29249
  • Εμβαδόν 2430 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
160 000 € 223 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30244
  • Εμβαδόν 715 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2100 m
Πωλείται
120 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30291
  • Εμβαδόν 2373 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
160 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30693
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 173000 m
Πωλείται
160 000 € 207 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30721
  • Εμβαδόν 770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 160000 m
Πωλείται
150 000 € 148 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32436
  • Εμβαδόν 1010 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
130 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32627
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο