επωληθη

Πωλείται - Μονοκατοικία 136 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Χανιώτης
Κατόπιν ζήτησης
Property 32419 photo 1
Property 32419 photo 2
Property 32419 photo 3
Property 32419 photo 4
Property 32419 photo 5
Property 32419 photo 6
Property 32419 photo 7
Property 32419 photo 8
Property 32419 photo 9
Property 32419 photo 10
Property 32419 photo 11
Property 32419 photo 12
Property 32419 photo 13
Property 32419 photo 14
Property 32419 photo 15
Property 32419 photo 16
Property 32419 photo 17
Property 32419 photo 18
Property 32419 photo 19
Property 32419 photo 20
Property 32419 photo 21
Property 32419 photo 22
Property 32419 photo 23
Property 32419 photo 24
Property 32419 photo 25
Property 32419 photo 26
Property 32419 photo 27
Property 32419 photo 28
Property 32419 photo 29

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2012
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 1100 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 77 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 3-όροφη μονοκατοικία έκτασης 136 τ.μ στην Κασσάνδρα. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Ο 1ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ, ένα βεστιάριο. Ο 2ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, αποθήκη.

Πωλείται
750 000 € 4411 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2383
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
260 000 € 1625 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2484
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
2 200 000 € 24444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2500
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
850 000 € 750 000 € 2205 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2941
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
750 000 € 1704 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3077
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
300 000 € 1530 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4724
  • Εμβαδόν 196 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
950 000 € 7037 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5257
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
550 000 € 4661 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5285
  • Εμβαδόν 118 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
900 000 € 5294 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5550
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
480 000 € 380 000 € 3454 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5690
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο