Πωλείται - Διαμέρισμα 157 μ² στην Αγία Νάπα

Ελλάδα Κύπρος Αμμόχωστος
1 400 000 €
8917 €/m²
Property 31678 photo 1
Property 31678 photo 2
Property 31678 photo 3
Property 31678 photo 4
Property 31678 photo 5
Property 31678 photo 6
Property 31678 photo 7
Property 31678 photo 8
Property 31678 photo 9
Property 31678 photo 10
Property 31678 photo 11
  • κωδικος αντικειμενου 31678
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Περιοχή Agia Napa
  • Τοποθεσία Αμμόχωστος (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 49 χλμ