200 000 €
100 €/m²
Property 23632 photo 1
Property 23632 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 48 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2000 μ² στην Πιερία. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 100 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7090
  • Εμβαδόν 1375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
270 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19902
  • Εμβαδόν 7497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
280 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24781
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
220 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56156
  • Εμβαδόν 5850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56527
  • Εμβαδόν 5869 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
230 000 € 444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57174
  • Εμβαδόν 518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
200 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59215
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
230 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59380
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
200 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60981
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
210 000 € 190 000 € 147 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63943
  • Εμβαδόν 1285 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο