Πωλείται - Γη 5150 μ² στα Δωδεκάνησα

Ελλάδα Νησιά Αιγαίου Δωδεκάνησα Σύμη
2 200 000 €
427 €/m²
Property 22715 photo 1
Property 22715 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,5
  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 85 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5150 μ² στα Δωδεκάνησα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 2575 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
2 200 000 € 427 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22715
  • Εμβαδόν 5150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο