επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 22608 photo 1
Property 22608 photo 2
Property 22608 photo 3
Property 22608 photo 4
Property 22608 photo 5
Property 22608 photo 6
Property 22608 photo 7
Property 22608 photo 8
Property 22608 photo 9
Property 22608 photo 10
Property 22608 photo 11
Property 22608 photo 12
Property 22608 photo 13
Property 22608 photo 14
Property 22608 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Έτος ανακαίνισης: 2017
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 5500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 104 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Πωλείται
1 200 000 € 13636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57087
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
450 000 € 390 000 € 7800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57261
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
200 000 € 1818 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57400
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
265 000 € 3397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57401
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
265 000 € 225 000 € 2163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57402
  • Εμβαδόν 104 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
190 000 € 2714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57429
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
225 000 € 1906 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57458
  • Εμβαδόν 118 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
350 000 € 2333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57469
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
260 000 € 2476 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57470
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
220 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57476
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο