επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 172 photo 1
Property 172 photo 2
Property 172 photo 3
Property 172 photo 4
Property 172 photo 5
Property 172 photo 6
Property 172 photo 7
Property 172 photo 8
Property 172 photo 9
Property 172 photo 10
Property 172 photo 11
Property 172 photo 12
Property 172 photo 13
Property 172 photo 14
Property 172 photo 15
Property 172 photo 16
Property 172 photo 17
Property 172 photo 18
Property 172 photo 19
Property 172 photo 20
Property 172 photo 21
Property 172 photo 22
Property 172 photo 23

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2009
  • Παραλία: песчано-галечный
  • Αριθμός δωματίων: 7: зал с кухней, 6 спален, бильярдная, 8 ванных комнат, включая сауну, джакузи, бассейн
  • Άλλες παροχές: Причал для катера, система отопления и охлаждения воздуха, биоочистительная система воды, сигнализация, рольставни
  • Απόσταση από θάλασσα: 1 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 110 χλμ

Πωλείται
2 200 000 € 9565 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56260
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
560 000 € 3200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56271
  • Εμβαδόν 175 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
380 000 € 3166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56712
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
650 000 € 6500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59106
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
650 000 € 6500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59107
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
650 000 € 6500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59108
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
650 000 € 4062 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59121
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
620 000 € 3875 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59122
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
650 000 € 4062 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59124
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 700 000 € 4250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59745
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο