Πωλείται - Μονοκατοικία 317 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα Θινάλιο
450 000 €
1420 €/m²
Property 16725 photo 1
Property 16725 photo 2
Property 16725 photo 3
Property 16725 photo 4
Property 16725 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2012
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 1900 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 35,6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 37,7 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 317 τ.μ στην Κέρκυρα. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, αποθήκη.

Τοποθεσία