620 000 €
620 €/m²
Property 14346 photo 1
Property 14346 photo 2
Property 14346 photo 3
Property 14346 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1750 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1000 μ² στην Αττική. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 420 μ².

Πωλείται
650 000 € 1081 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4337
  • Εμβαδόν 601 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5934
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10436
  • Εμβαδόν 957 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
620 000 € 620 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14346
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1750 m
Πωλείται
800 000 € 615 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16574
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1250 m
Πωλείται
550 000 € 523 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59221
  • Εμβαδόν 1050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 260 m
Πωλείται
550 000 € 1571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60566
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
540 000 € 245 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64082
  • Εμβαδόν 2200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
580 000 € 580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64083
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1350 m
Πωλείται
590 000 € 547 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64085
  • Εμβαδόν 1077 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 248 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο