Ενοικιάζεται - Επιχείρηση 89 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Ανατολικά Προάστια Κορωπί
Κατόπιν ζήτησης
Property 13308 photo 1
Property 13308 photo 2
Property 13308 photo 3
Property 13308 photo 4
Property 13308 photo 5
Property 13308 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1985
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Παρόμοια ακίνητα

Επένδυση Πωλείται
8 000 000 € 5 500 000 € 3666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6415
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Επένδυση Πωλείται
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7501
  • Εμβαδόν 774 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Επένδυση Πωλείται
370 000 € 1370 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7502
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Επένδυση Πωλείται
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10964
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Ενοίκιαση
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 13025
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Επένδυση Πωλείται
1 020 000 € 785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14182
  • Εμβαδόν 1298 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
5 000 000 € 5882 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16580
  • Εμβαδόν 850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
1 890 000 € 1890 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22350
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
1 500 000 € 2586 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 27966
  • Εμβαδόν 580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
100 000 € 1923 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30373
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο