επωληθη

Πωλείται - Γη 6681 μ² στην Κεφαλονιά

Ελλάδα
Κατόπιν ζήτησης
Property 12304 photo 1
Property 12304 photo 2
Property 12304 photo 3
Property 12304 photo 4
Property 12304 photo 5
Property 12304 photo 6
Property 12304 photo 7
Property 12304 photo 8
Property 12304 photo 9
Property 12304 photo 10
Property 12304 photo 11
Property 12304 photo 12
Property 12304 photo 13
Property 12304 photo 14
Property 12304 photo 15
  • κωδικος αντικειμενου 12304
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 6681 m²
  • Περιοχή Κεφαλονιά

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται οικόπεδο 6681 τ.μ στην περιοχή Λακήθρα, στα νότια της Κεφαλονιάς.

Αυτό το μεγάλο οικόπεδο απέχει μόλις δέκα λεπτά με το αυτοκίνητο από το Αργοστόλι καθώς και από πολλές παραλίες.

Το οικόπεδο περιβάλλεται από πλούσια βλάστηση και προσφέρει μαγευτική θέα στο βουνό του Αίνου και στις καταπράσινες κοιλάδες που το περιβάλλουν.

Το οικόπεδο βρίσκεται κοντά σε κεντρικό δρόμο και έχει πρόσβαση σε νερό και ρεύμα.

Μερικές πορτοκαλιές φυτρώνουν στο οικόπεδο αυτήν τη στιγμή.

Το οικόπεδο διατίθεται για δόμηση.

Πωλείται
170 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24142
  • Εμβαδόν 6113 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
110 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24180
  • Εμβαδόν 5491 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
250 000 € 384 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30773
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
120 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39286
  • Εμβαδόν 1050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
1 000 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50059
  • Εμβαδόν 27200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 000 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50062
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
500 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50064
  • Εμβαδόν 3110 m²
Πωλείται
220 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58393
  • Εμβαδόν 2840 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 800 000 € 1 600 000 € 2182 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60081
  • Εμβαδόν 733 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο