Πωλείται - Μονοκατοικία 145 μ² στη Χαλκιδική

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Νέα Προποντίδα Νέα Ηράκλεια
485 000 € 340 000 €
2345 €/m²
Property 11646 photo 1
Property 11646 photo 2
Property 11646 photo 3
Property 11646 photo 4
Property 11646 photo 5
Property 11646 photo 6
Property 11646 photo 7
Property 11646 photo 8
Property 11646 photo 9
Property 11646 photo 10
Property 11646 photo 11
Property 11646 photo 12
Property 11646 photo 13
Property 11646 photo 14
Property 11646 photo 15
Property 11646 photo 16
Property 11646 photo 17
Property 11646 photo 18
Property 11646 photo 19

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 145 τ.μ στη Χαλκιδική. Το ημιυπόγειο αποτελείται από σαλόνι, μία αποθήκη. Το ισόγειο αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, γκαράζ, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία