Κατόπιν ζήτησης
Property 11215 photo 1
Property 11215 photo 2
Property 11215 photo 3
Property 11215 photo 4
Property 11215 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,4
  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 67 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 640 μ² στη Σιθωνία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 250 μ².

Πωλείται
53 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20256
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
80 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21286
  • Εμβαδόν 6250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
2 800 000 € 444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21632
  • Εμβαδόν 6300 m²
Πωλείται
110 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22070
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 596 m
Πωλείται
540 000 € 83 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22777
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
130 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22889
  • Εμβαδόν 4002 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 820 m
Πωλείται
1 200 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22932
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
220 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23113
  • Εμβαδόν 4396 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
130 000 € 91 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23641
  • Εμβαδόν 1417 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
89 000 € 79 000 € 58 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23643
  • Εμβαδόν 1346 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο