επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 10938 photo 1
Property 10938 photo 2
Property 10938 photo 3
Property 10938 photo 4
Property 10938 photo 5
Property 10938 photo 6
Property 10938 photo 7
Property 10938 photo 8
Property 10938 photo 9
Property 10938 photo 10
Property 10938 photo 11
Property 10938 photo 12
Property 10938 photo 13
Property 10938 photo 14
Property 10938 photo 15
Property 10938 photo 16
Property 10938 photo 17
Property 10938 photo 18
Property 10938 photo 19
Property 10938 photo 20

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2009
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 27 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 115 τ.μ στην Αττική. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα WC. Ο 1ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Το κτίσμα βρίσκεται στην περιοχή της Σαρωνίδας Αττικής.

Πωλείται
472 000 € 2622 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18107
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
400 000 € 1379 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19026
  • Εμβαδόν 290 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
300 000 € 1363 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19051
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
290 000 € 1348 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22047
  • Εμβαδόν 215 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
380 000 € 1919 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22184
  • Εμβαδόν 198 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
250 000 € 1470 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22228
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
260 000 € 1733 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22937
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
250 000 € 2083 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23127
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
525 000 € 1750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23786
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
330 000 € 891 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24155
  • Εμβαδόν 370 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο