επωληθη

Πωλείται - Βίλα 190 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας
Κατόπιν ζήτησης
Property 1063 photo 1
Property 1063 photo 2
Property 1063 photo 3
Property 1063 photo 4
Property 1063 photo 5
Property 1063 photo 6
Property 1063 photo 7
Property 1063 photo 8
Property 1063 photo 9
Property 1063 photo 10
Property 1063 photo 11
Property 1063 photo 12
Property 1063 photo 13
Property 1063 photo 14
  • κωδικος αντικειμενου 1063
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Έκταση οικοπέδου 410 m²
  • Περιοχή Αθήνα
  • Τοποθεσία Κέντρο Αθήνας (Αττική)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 1950
  • Αριθμός δωματίων: 4: 1 этаж - 3 спальни и ванная, цокольный - кухня, салон, столовая, туалет, два холла. подвальный - спальня для прислуги, подсобные помещения
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Πωλείται
2 800 000 € 5600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39689
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
760 000 € 2111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39846
  • Εμβαδόν 360 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 000 000 € 6250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49668
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
7 500 000 € 12500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54556
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 600 000 € 4145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56836
  • Εμβαδόν 386 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
3 700 000 € 10277 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57105
  • Εμβαδόν 360 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 500 000 € 2205 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57109
  • Εμβαδόν 680 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
4 500 000 € 7258 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57243
  • Εμβαδόν 620 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2002 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 57274
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Αριθμός δωματίων 12
Πωλείται
1 100 000 € 3793 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60468
  • Εμβαδόν 290 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο