150 000 €
31 €/m²
Property 49429 photo 1
Property 49429 photo 2
Property 49429 photo 3
Property 49429 photo 4
Property 49429 photo 5
Property 49429 photo 6
Property 49429 photo 7
Property 49429 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πρόσβαση

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4800 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
220 000 € 314 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8668
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12200 m
Πωλείται
130 000 € 191 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13901
  • Εμβαδόν 678 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
140 000 € 83 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13922
  • Εμβαδόν 1680 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
180 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14018
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
130 000 € 192 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22250
  • Εμβαδόν 677 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1006 m
Πωλείται
140 000 € 272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23746
  • Εμβαδόν 514 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9800 m
Πωλείται
150 000 € 298 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23748
  • Εμβαδόν 502 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9800 m
Πωλείται
200 000 € 83 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23751
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9800 m
Πωλείται
160 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26402
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
160 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26856
  • Εμβαδόν 355 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο