επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 47018 photo 1
Property 47018 photo 2
Property 47018 photo 3
Property 47018 photo 4
Property 47018 photo 5
Property 47018 photo 6
Property 47018 photo 7
Property 47018 photo 8
Property 47018 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Έτος ανακαίνισης: 2012
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 70 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη γωνίας. Διαθέτει έπιπλα, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Περιοχή: Ανάληψη

Πωλείται
135 000 € 1776 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59674
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
165 000 € 2661 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59675
  • Εμβαδόν 62 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
145 000 € 2230 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59748
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
176 000 € 2022 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59872
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
179 000 € 2057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59874
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
315 000 € 2423 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59875
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
185 000 € 3189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59881
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
185 000 € 3189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59884
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
182 000 € 1895 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59890
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
299 000 € 2300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59899
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο