180 000 €
2022 €/m²
Property 66044 photo 1
Property 66044 photo 2
Property 66044 photo 3
Property 66044 photo 4
Property 66044 photo 5
Property 66044 photo 6
Property 66044 photo 7
Property 66044 photo 8
Property 66044 photo 9
Property 66044 photo 10
Property 66044 photo 11
Property 66044 photo 12
Property 66044 photo 13
Property 66044 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Ενεργειακή κλάση: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 11500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 22 χλμ

Υπηρεσίες

  • Διπλά τζάμια
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 89 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, τέντες, γκαράζ, θέρμανση. Κτίριο χωρίς ασανσέρ.

----------------------------------------------

Πωλείται διαμέρισμα 89 τ.μ. στην περιοχή της Πλατεία Αττικής, στον 5ο όροφο πολυκατοικίας κατασκευής 2005. Το ακίνητο διαθέτει 2 άνετα υπνοδωμάτια, 1 μπάνιο και λειτουργικούς χώρους με σύγχρονη διαρρύθμιση, ιδανική για ιδιοκατοίκηση ή επένδυση.

Το διαμέρισμα περιλαμβάνει:

  • Αυτόνομη θέρμανση πετρελαίου με κεντρική εγκατάσταση
  • Κλιματισμό
  • Ηλιακό θερμοσίφωνα
  • Υπόγεια θέση στάθμευσης 12 τ.μ.
  • Πόρτα ασφαλείας
  • Τέντες
  • Κουφώματα αλουμινίου
  • Δάπεδα με πλακάκι

Ενεργειακή Κλάση: Δ

Βρίσκεται σε προνομιακή τοποθεσία, μόλις 11,5 χλμ. από τη θάλασσα και 22 χλμ. από το αεροδρόμιο, με εύκολη πρόσβαση σε μέσα μεταφοράς, αγορά και βασικές υπηρεσίες. Ιδανική επιλογή για οικογένεια ή επενδυτική αξιοποίηση στην καρδιά της Αθήνας.