300 000 € 280 000 €
2188 €/m²
Property 65913 photo 1
Property 65913 photo 2
Property 65913 photo 3
Property 65913 photo 4
Property 65913 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 7
  • Έτος κατασκευής: 1993
  • Έτος ανακαίνισης: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 2400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 38 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 128 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το υπόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ, μία αποθήκη, ένα γραφείο. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, γκαράζ, θέρμανση, αποθήκη.

Premium Κατοικία Υπό Πλήρη Ανακαίνιση | Καλλιθέα

Μια σπάνια επενδυτική ευκαιρία στην καρδιά της Καλλιθέας, σχεδιασμένη με ακρίβεια για απαιτητικούς αγοραστές και πλήρως προσανατολισμένη στις προδιαγραφές του προγράμματος Golden Visa.

Το ακίνητο έχει συνολική επιφάνεια 128 τ.μ. και αναπτύσσεται σε δύο επίπεδα (ισόγειο & υπόγειο), ενώ συνοδεύεται από κλειστή θέση στάθμευσης 13 τ.μ.. Βρίσκεται σε φάση αλλαγής χρήσης και προετοιμασίας πλήρους ανακαίνισης υψηλών προδιαγραφών, με στόχο τη δημιουργία ενός σύγχρονου, λειτουργικού και ενεργειακά αποδοτικού αστικού διαμερίσματος.

Τα 3D σχέδια αναμένονται σύντομα.

Τρέχουσα Τιμή: 280.000€ (προ ανακαίνισης)

Η τιμή ισχύει αποκλειστικά στο παρόν στάδιο. Με την έναρξη των εργασιών ανακαίνισης, θα αναπροσαρμοστεί ανοδικά.

Κύρια χαρακτηριστικά

Ισόγειο (58,53 τ.μ.)

Ο κύριος χώρος κατοικίας σχεδιάζεται ως μοντέρνο 1 υπνοδωματίου διαμέρισμα με έντονο φυσικό φως και open-plan φιλοσοφία.

  • Master Bedroom με διάταξη king-size και άμεση πρόσβαση σε φυσικό φωτισμό
  • Μεγάλα ανοίγματα τύπου κατοικίας (parapet + παράθυρα) που εξαλείφουν την αίσθηση “εμπορικού χώρου”
  • Ενιαίος χώρος σαλονιού με premium frontage και έντονη φωτεινότητα
  • Σύγχρονη κουζίνα σε λειτουργική διάταξη L