Κατόπιν ζήτησης
Property 65910 photo 1
Property 65910 photo 2
Property 65910 photo 3
Property 65910 photo 4
Property 65910 photo 5
Property 65910 photo 6
Property 65910 photo 7
Property 65910 photo 8
Property 65910 photo 9
Property 65910 photo 10
Property 65910 photo 11
Property 65910 photo 12
Property 65910 photo 13
Property 65910 photo 14
Property 65910 photo 15
Property 65910 photo 16
Property 65910 photo 17
Property 65910 photo 18
Property 65910 photo 19
Property 65910 photo 20
Property 65910 photo 21
Property 65910 photo 22
Property 65910 photo 23
Property 65910 photo 24
Property 65910 photo 25
Property 65910 photo 26
Property 65910 photo 27
Property 65910 photo 28
Property 65910 photo 29
Property 65910 photo 30
Property 65910 photo 31
Property 65910 photo 32
Property 65910 photo 33
Property 65910 photo 34
Property 65910 photo 35
Property 65910 photo 36
Property 65910 photo 37
Property 65910 photo 38
Property 65910 photo 39
Property 65910 photo 40
Property 65910 photo 41
Property 65910 photo 42
Property 65910 photo 43
Property 65910 photo 44
Property 65910 photo 45

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2025
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Ενεργειακή κλάση: Α
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 115 τ.μ στην Αθήνα. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Ο 7ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 8ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, θέρμανση, αποθήκη.

-----------------------------------------

Μεζονέτα στον Παλαιό Φάληρο

Ανακαλύψτε μια λειτουργική και ευρύχωρη μεζονέτα σε μία από τις πιο προνομιακές περιοχές της Αθηναϊκής Ριβιέρας.

Διαρρύθμιση & Επιφάνειες

Α’ Επίπεδο: 65,4 τ.μ.

Πατάρι: 50 τ.μ.

3 Υπνοδωμάτια

Ιδανικό για οικογένεια ή επένδυση

Μεγάλοι αποθηκευτικοί χώροι χάρη στο πατάρι

Φυσικός φωτισμός και λειτουργικοί χώροι

Πωλείται
425 000 € 3427 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57500
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
435 000 € 3655 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57502
  • Εμβαδόν 119 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
1 000 000 € 3367 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57794
  • Εμβαδόν 297 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
245 000 € 2355 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57882
  • Εμβαδόν 104 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
410 000 € 5061 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57931
  • Εμβαδόν 81 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
716 000 € 5383 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57980
  • Εμβαδόν 133 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
625 000 € 5208 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57981
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
620 000 € 5254 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57982
  • Εμβαδόν 118 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
740 000 € 5522 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57984
  • Εμβαδόν 134 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
734 000 € 5518 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57987
  • Εμβαδόν 133 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο