680 000 €
5000 €/m²
Property 65902 photo 1
Property 65902 photo 2
Property 65902 photo 3
Property 65902 photo 4
Property 65902 photo 5
Property 65902 photo 6
Property 65902 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2025
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Ενεργειακή κλάση: Α
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 136 τ.μ στην Αθήνα. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Ο 3ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Ο 4ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

------------------------------------------------

Πολυτελής Νεόδμητη Ρετιρέ Μεζονέτα με Πανοραμική Θέα

Γενική Περιγραφή

Εντυπωσιακή νεόδμητη ρετιρέ μεζονέτα που καταλαμβάνει τον 3ο και 4ο όροφο σύγχρονου κτιρίου 4 επιπέδων, συνολικής επιφάνειας 136 τ.μ. Η κατοικία έχει σχεδιαστεί με έμφαση στο φυσικό φως, την άνεση και τη λειτουργικότητα, προσφέροντας μεγάλους και ευέλικτους χώρους διαβίωσης.

Διαρρύθμιση

3 ευρύχωρα υπνοδωμάτια (με δυνατότητα δημιουργίας 4ου)

2 άνετα σαλόνια

2 σύγχρονα μπάνια υψηλής αισθητικής

Εσωτερική σκάλα που συνδέει τα επίπεδα

Χαρακτηριστικά & Παροχές

Αυτόνομη θέρμανση φυσικού αερίου με ατομικό λέβητα (ανά επίπεδο)

Κλιματισμός

Ηλιακός θερμοσίφωνας

Ενεργειακά κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια

Πλήρες σύστημα ασφαλείας (κάμερες, συναγερμός, θυροτηλεόραση σε κάθε επίπεδο)

Ιδιωτική θέση στάθμευσης

Δυνατότητα διαμόρφωσης αίθριου χώρου +25 τ.μ.

Τοποθεσία

Σε ήσυχη και ευχάριστη γειτονιά, ιδανική για μόνιμη κατοικία. Βρίσκεται κοντά σε τραμ και μέσα μαζικής μεταφοράς, σχολεία και αγορά, ενώ απέχει μόλις 1.200 μέτρα από τη θάλασσα.

Ενεργειακή Απόδοση

Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Κατηγορία Α

Επενδυτική Αξία

Αποτελεί εξαιρετική επιλογή τόσο για ιδιοκατοίκηση όσο και για επένδυση, συνδυάζοντας σύγχρονη κατασκευή (2024–2025), υψηλή ενεργειακή απόδοση και προνομιακή τοποθεσία κοντά στη θάλασσα.