Property 65784 photo 1
Property 65784 photo 2
Property 65784 photo 3
Property 65784 photo 4
Property 65784 photo 5
Property 65784 photo 6
Property 65784 photo 7
Property 65784 photo 8
Property 65784 photo 9
Property 65784 photo 10
Property 65784 photo 11
Property 65784 photo 12
Property 65784 photo 13
Property 65784 photo 14
Property 65784 photo 15
Property 65784 photo 16
Property 65784 photo 17
Property 65784 photo 18
Property 65784 photo 19
Property 65784 photo 20

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1955
  • Έτος ανακαίνισης: 2022
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 100 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, 3 μπάνια με ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, ανελκυστήρα, θέρμανση.

----------------------------------------------

🌟 Ρετιρέ Διαμέρισμα – Αποκλειστικός Τελευταίος Όροφος

🏢 Κτίριο: 1955, πλήρως ανακαινισμένο

📐 Μέγεθος: Ολόκληρος όροφος, 3 υπνοδωμάτια, 3 μπάνια

🌇 Όροφος: 4ος (τελευταίος όροφος)

🚀 Ανελκυστήρας: Πρόσφατα εγκατεστημένος

🛋️ Εσωτερικοί Χώροι & Χαρακτηριστικά

Πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα

Θέρμανση με τζάκι για άνετους χειμώνες

Ηλιακό σύστημα ζεστού νερού για ενεργειακή αποδοτικότητα

Ευρύχωροι χώροι διαβίωσης με άφθονο φυσικό φως

🌅 Εξωτερικός Χώρος

Τεράστια βεράντα 100 τ.μ., ιδανική για φιλοξενία ή χαλάρωση

Το διαμέρισμα που καταλαμβάνει ολόκληρο τον όροφο εξασφαλίζει ιδιωτικότητα και πανοραμική θέα

🏙️ Τοποθεσία

Κεντρικά τοποθετημένο με εύκολη πρόσβαση σε ανέσεις, μεταφορές και τη ζωή της πόλης

💰 Επενδυτικό Δυναμικό

Σπάνιο ρετιρέ τελευταίου ορόφου που καταλαμβάνει ολόκληρο τον όροφο σε κτίριο με σύγχρονες αναβαθμίσεις

Ιδανικό για πολυτελή διαβίωση ή επένδυση υψηλής απόδοσης ενοικίασης

Πωλείται
250 000 € 6250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63507
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
250 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63508
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
310 000 € 3069 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63567
  • Εμβαδόν 101 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
295 000 € 4214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63667
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
310 000 € 2818 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63668
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
305 000 € 4841 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63704
  • Εμβαδόν 63 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
314 800 € 5939 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63766
  • Εμβαδόν 53 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
255 000 € 3642 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63823
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
310 000 € 7380 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63911
  • Εμβαδόν 42 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
270 000 € 4153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63932
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο