Property 65508 photo 1
Property 65508 photo 2
Property 65508 photo 3
Property 65508 photo 4
Property 65508 photo 5
Property 65508 photo 6
Property 65508 photo 7
Property 65508 photo 8
Property 65508 photo 9
Property 65508 photo 10
Property 65508 photo 11
Property 65508 photo 12
Property 65508 photo 13
Property 65508 photo 14
Property 65508 photo 15
Property 65508 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 70 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Πωλείται
86 000 € 2606 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64767
  • Εμβαδόν 33 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
90 000 € 2045 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64769
  • Εμβαδόν 44 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
128 000 € 2560 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64929
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Αποκλειστικός Πωλείται
110 000 € 3928 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64930
  • Εμβαδόν 28 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
143 000 € 2344 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64950
  • Εμβαδόν 61 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
125 000 € 1785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64966
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
93 000 € 2066 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64983
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
140 000 € 3888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65006
  • Εμβαδόν 36 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
148 000 € 2276 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65018
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
134 000 € 2436 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65275
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο