Πωλείται - Μονοκατοικία 200 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Κορινός Κούκκος
78 000 €
390 €/m²
Property 65501 photo 1
Property 65501 photo 2
Property 65501 photo 3
Property 65501 photo 4
Property 65501 photo 5
Property 65501 photo 6
Property 65501 photo 7
Property 65501 photo 8
Property 65501 photo 9
Property 65501 photo 10
Property 65501 photo 11
Property 65501 photo 12
Property 65501 photo 13
Property 65501 photo 14
Property 65501 photo 15
Property 65501 photo 16
Property 65501 photo 17
Property 65501 photo 18
Property 65501 photo 19
Property 65501 photo 20
Property 65501 photo 21
Property 65501 photo 22
Property 65501 photo 23
Property 65501 photo 24
Property 65501 photo 25
Property 65501 photo 26
Property 65501 photo 27
Property 65501 photo 28
Property 65501 photo 29
Property 65501 photo 30
Property 65501 photo 31
Property 65501 photo 32
Property 65501 photo 33
  • κωδικος αντικειμενου 65501
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Έκταση οικοπέδου 1800 m²
  • Περιοχή Πιερία
  • Τοποθεσία Κούκκος (Κορινός) | Ν. Πιερίας (Μακεδονία)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1985
  • Χρονια κατασκευης : 2020
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 13000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 19 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 95 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια
  • Παραθεριστικο ακίνητο

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 200 τ.μ στην Πιερία. Το ημιυπόγειο αποτελείται από 4 αποθήκες. Το ισόγειο αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, μία τραπεζαρία, ένα ντούζ. Η μονοκατοικία έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία