Πωλείται - Διώροφο διαμέρισμα 48 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας Ιλίσια Hilton
270 000 €
5625 €/m²
Property 65008 photo 1
Property 65008 photo 2
Property 65008 photo 3
Property 65008 photo 4
Property 65008 photo 5
Property 65008 photo 6
Property 65008 photo 7
Property 65008 photo 8
Property 65008 photo 9
  • κωδικος αντικειμενου 65008
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διώροφο διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 48 m²
  • Περιοχή Αθήνα
  • Τοποθεσία Hilton (Ιλίσια) | Κέντρο Αθήνας (Αττική)
  • Αριθμός δωματίων 2

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: Ισόγειο
  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Έτος ανακαίνισης: 2026
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 8700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Υπηρεσίες

  • Διπλά τζάμια
  • εσωτερικη σκαλα
  • Golden Visa

Περιγραφή

Πωλείται διώροφο διαμέρισμα έκτασης 48 τ.μ στην Αθήνα. Το διώροφο διαμέρισμα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από μία κουζίνα, ένα ντούζ. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι. Το διώροφο διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέρμανση.

Ιλίσια – Ισόγειο Διαμέρισμα 48 τ.μ. | Πολυτελώς Ανακαινισμένο | Ιδανικό για Golden Visa

Στο κέντρο των Ιλισίων διατίθεται ισόγειο διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 48 τ.μ., το οποίο ανακαινίζεται πολυτελώς με οικολογικά υλικά και σύγχρονες προδιαγραφές, με προγραμματισμένη παράδοση τον Φεβρουάριο του 2026. Αποτελεί μια ολοκληρωμένη, turnkey επενδυτική πρόταση, ιδανική για πρόγραμμα Golden Visa.

Το ακίνητο περιλαμβάνει ένα άνετο υπνοδωμάτιο, καθιστικό με καναπέ-κρεβάτι (δυνατότητα φιλοξενίας έως 4 ατόμων), πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με έξυπνους αποθηκευτικούς χώρους και μεγάλο, πολυτελές μπάνιο. Παραδίδεται πλήρως επιπλωμένο και διακοσμημένο, με ενεργειακά αποδοτικές ηλεκτρικές συσκευές.

Βρίσκεται σε εξαιρετικά προνομιακή τοποθεσία, μόλις 10 λεπτά από το μετρό Αμπελόκηποι, δίπλα σε νοσοκομεία και πανεπιστημιακές σχολές, ενώ supermarket βρίσκεται σε απόσταση 1 λεπτού και υπάρχουν πολλαπλές επιλογές στάθμευσης σε ακτίνα 2 λεπτών.