670 000 €
6321 €/m²
Property 64887 photo 1
Property 64887 photo 2
Property 64887 photo 3
Property 64887 photo 4
Property 64887 photo 5
Property 64887 photo 6
Property 64887 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 4 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 2020
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Τύπος δαπέδου: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 380 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 31 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 106 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα ντούζ, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη, στο δάσος.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, κήπο, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Στην αρχή της Αθηναϊκής Ριβιέρας, στον Άλιμο (Καλαμάκι), μόλις 380 μ. από τη θάλασσα, παρουσιάζεται ένα μοναδικό οροφοδιαμέρισμα 104 τ.μ. με ανεμπόδιστη θέα στο απέραντο γαλάζιο, όπου το μπλε της θάλασσας, το γαλάζιο του ουρανού και το πράσινο της περιοχής συνθέτουν μία πραγματικά σπάνια και αρμονική εμπειρία καθημερινότητας.

Πολυτελές, διαμπερές, προσόψεως και εξαιρετικά φωτεινό, το διαμέρισμα αυτό ξεχωρίζει για την αισθητική του, τις σύγχρονες παροχές του και την εξαιρετική του θέση, σε άμεση σύνδεση με το κέντρο της πόλης και το παραλιακό μέτωπο.

Είναι μισθωμένο έως τον Ιούλιο 2027, αποτελώντας εξαιρετική επιλογή άμεσης επενδυτικής απόδοσης.

🏡 Χαρακτηριστικά Ακινήτου

  • Εμβαδόν: 104 τ.μ.
  • Όροφος: 4ος (Οροφοδιαμέρισμα)
  • Έτος κατασκευής: 2020
  • Υπνοδωμάτια: 3
  • Μπάνια: 1
  • WC: 1
  • Θέα: Θάλασσα – Ανεμπόδιστη
  • Κατάσταση: Πολυτελές, Φωτεινό, Διαμπερές, Προσόψεως

• Ηλιακός θερμοσίφωνας
  • Κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια & σίτες