Property 64468 photo 1
Property 64468 photo 2
Property 64468 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 8
  • Έτος κατασκευής: 2027
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Ενεργειακή κλάση: Α+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 52 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Πωλείται
240 000 € 2285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63941
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64040
  • Εμβαδόν 49 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
180 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64237
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
200 000 € 3174 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64262
  • Εμβαδόν 63 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
185 000 € 3135 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64263
  • Εμβαδόν 59 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
193 000 € 3327 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64264
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
165 000 € 3055 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64267
  • Εμβαδόν 54 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
165 000 € 3173 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64272
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
200 000 € 3174 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64273
  • Εμβαδόν 63 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
166 000 € 2813 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64274
  • Εμβαδόν 59 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο