Πωλείται - Μονοκατοικία 120 μ² στη Χαλκιδική

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Νέα Προποντίδα Φλογητά
300 000 €
2500 €/m²
Property 62978 photo 1
Property 62978 photo 2
Property 62978 photo 3
Property 62978 photo 4
Property 62978 photo 5
Property 62978 photo 6
Property 62978 photo 7
Property 62978 photo 8
Property 62978 photo 9
Property 62978 photo 10
Property 62978 photo 11
Property 62978 photo 12
Property 62978 photo 13
Property 62978 photo 14
Property 62978 photo 15
Property 62978 photo 16
Property 62978 photo 17
Property 62978 photo 18
Property 62978 photo 19
Property 62978 photo 20
Property 62978 photo 21
Property 62978 photo 22
Property 62978 photo 23
Property 62978 photo 24
Property 62978 photo 25

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 550 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 44 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται 1-όροφη μονοκατοικία έκτασης 120 τ.μ στη Χαλκιδική. Σπίτι 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, 2 μπάνια με ντούζ. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό.

Τοποθεσία